ODA ÖZELLİKLERİ

klima
Klima
yatak
1 Büyük Boy Yatak
insan
3 Kişilik
           internet
           İnternet
oda servisi
Oda Servisi

Odaya Genel Bakış

Deluxe Odalar modaya ve  Osmanlı işçiliğine önem vermektedir. Osmanlı Dönemi 20.yy başları ahşap tavan ve duvar İşlemeleri mevcuttur. Deluxe Odalarımız arasında ‘’Baş Oda’’olarakta adlandırılan 55 m2 aslına uygun Antalya ocağı ve vitray cam işlemeleri ile bezenmiş bir adet odamız mevcuttur. Kolonlu ve kemerli oda içi süslemeleri ilgi çekicidir.

Otelimizin Kaleiçi, havuz ve otel bahçe manzarasına sahip odalarımız yaklaşık 25 m2 ile 55 m2 arasında değişmektedir. Her bir odanın mobilya ve iç mimarisi Sn.  Rüya Mocan tarafından titizlikle yapılmıştır. Renk paletinde benzersiz ve ustalıkla uyumlu tonlar kullanılmıştır. Ağaç ile işlenmiş pirinç ekran küvetli banyo bulunmaktadır. Bu orijinal özellik, odanın kendine has rahat ve huzurlu cenneti olmasına yardımcı olur.

Oda Kuralları

Otel Giriş 14:00
Otel Çıkış 12:00
Ödeme/İptal Rezervasyonunuzun konfirme edilebilmesi için kredi kartı bilgilerinizin bizlere ulaştırılılması gerekmektedir. Garantisiz rezervasyonlar geliş günü Saat 18:00‘a kadar tutulmaktadır. Rezervasyonunuzun gerçekleşmemesi durumunda ilk gece ücreti kredi kartınızdan tahsil edilecektir.
Çocuklar ve İlave Yataklar Otelimize çocuk kabul edilmemektedir. Maximum 3 kişi konaklama kapasitesine sahip odaya, 3. kişi için konulacak ilave yatak oda içerisinde daralma yaratabilir ve orjinal yatak rahatlığında olmayabilir.
Evcil Hayvanlar Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Ek Bilgi
Rezervasyon için kullanılan kredi kartının check-in sırasında ibraz edilmesi gerektiğini lütfen unutmayın. Bu kredi kartı kullanılamıyorsa, lütfen kredi kartının sahibinin izniyle bir fotokopisini getirin.