ODA ÖZELLİKLERİ

klima
Klima
yatak
1 Büyük Boy Yatak
insan
2 Kişilik
         internet
         İnternet
  oda servisi
  Oda Servisi

Odaya Genel Bakış

Standart Odalar modaya ve  Osmanlı işçiliğine önem vermektedir. Osmanlı Dönemi 20.yy başları tavan işlemeleri ve kalem işçilikleri mevcuttur. Otelimizin Kaleiçi, havuz ve otel bahçe manzarasına sahip odalarımız yaklaşık 20 m2 ile 25 m2 arasında değişmektedir. Her bir odanın mobilya ve iç mimarisi Sn. Rüya Mocan tarafından titizlikle yapılmıştır. Renk paletinde benzersiz ve ustalıkla uyumlu tonlar kullanılmıştır. Özenle seçilmiş rahatlatıcı özelliğe sahip orijinal duvar kağıtları ile döşenmiş cam duşkabinli banyolar bulunmaktadır. Bu özellikler, odanın kendine has rahat ve huzurlu cenneti olmasına yardımcı olur.

Oda Kuralları

Otel Giriş 14:00
Otel Çıkış 12:00
Ödeme/İptal Rezervasyonunuzun konfirme edilebilmesi için kredi kartı bilgilerinizin bizlere ulaştırılılması gerekmektedir. Garantisiz rezervasyonlar geliş günü Saat 18:00‘a kadar tutulmaktadır. Rezervasyonunuzun gerçekleşmemesi durumunda ilk gece ücreti kredi kartınızdan tahsil edilecektir.
Çocuklar ve İlave Yataklar Otelimize çocuk kabul edilmemektedir. Maximum 2 kişi konaklama kapasitesine sahip odada ilave yataklar için yer bulunmamaktadır. 
Evcil Hayvanlar Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Ek Bilgi
Rezervasyon için kullanılan kredi kartının check-in sırasında ibraz edilmesi gerektiğini lütfen unutmayın. Bu kredi kartı kullanılamıyorsa, lütfen kredi kartının sahibinin izniyle bir fotokopisini getirin.